Udržitelnost v
123-Transporter

Lepší budoucnost s naším udržitelným dopravním řešením

Naše nové nízkoemisní dodávky postupně nahrazují starší, ekologicky nevhodné, modely na našich silnicích, což vede k výraznému snížení znečištění ovzduší ve městech. Sdílení vozidel je jedním z pilířů udržitelnější dopravy vedle veřejné dopravy, chůze a jízdy na kole. Proto mnohá města modely sdílení aktivně podporují.

Další výhodou sdílení vozidel je snížení celkového počtu aut potřebných k provozu, protože jedno vozidlo slouží více lidem. Podle organizace Carbon Connect, zaměřené na ochranu životního prostředí, může každé nevyrobené vozidlo ušetřit až 25 tun CO2, které by jinak byly vypuštěny během jeho výroby. Menší počet vozidel navíc znamená méně zaplněných městských prostor, což otevírá dveře pro další projekty zlepšující život ve městě.

Sdílená ekonomika snižuje počet vozidel na silnicích a zajišťuje čistší vzduch

Sdílená ekonomika tedy přispívá ke snížení počtu aut na silnicích a podporuje čistší vzduch. Tímto způsobem poskytujeme jednoduché, cenově dostupné a ekologické řešení přepravy. Naše dodávky jsou k dispozici soukromým osobám i firmám všech velikostí již od 490 Kč, a to nejen ve velkých městech, ale i ve všech regionech.

Naše dodávky Vám usnadňují život a zajišťují udržitelnější budoucnost.