Kariéra

Pojďte s námi rozvíjet náš projekt i svou kariéru

V 123-Transporter se setkáte s vynikajícím týmem přátelských lidí, kteří jsou nadšení pro budování nevšedních projektů. Vašimi spolupracovníky a leadery budou tři zkušení společníci, podnikatelé s bohatými zkušenostmi a historií úspěšných firem, které dosáhly významných ročních obratů.

Nabízíme Vám prostor pro kreativitu a seberealizaci v dynamicky se rozvíjejícím a dobře financovaném start-upu. Můžete se těšit na přátelský a energický kolektiv a spoustu nových zkušeností.

Společně budeme pracovat na rozvoji inovativního produktu, který si získal srdce zákazníků a hlavně přispívá k ochraně životního prostředí!

Co Vám můžeme nabídnout

Věříme, že k úspěchu vedou nejen schopnosti, ale i nadšení pro práci. Proto se u nás můžete spolehnout na pozitivní atmosféru a kolektiv talentovaných lidí, kteří Vás budou každý den posouvat.

Můžete si užívat dechberoucí výhled na celou Prahu z moderně vybavených kanceláří v srdci Prahy.

U nás není home office prázdným heslem. Na flexibilitě stavíme naši práci a to nám umožňuje společně růst při práci, která nás baví.

Jaké máme zásady

U nás nemá korporátní byrokratický přístup místo. Zaměřujeme se na to, co má pro zákazníka význam. V souladu s tím Vám poskytneme maximální svobodu ve způsobu práce.

Vždy hledáme nekonvenční řešení, myslíme krok dopředu a pracujeme efektivně. Díky tomu jsme schopni svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční a unikátní služby.

Každý zaměstnanec se může podílet na rozvoji projektu a posouvat ho dál. Proto hledáme zaměstnance, kteří projevují iniciativu a rádi pracují samostatně.

Tým 123-Transporter

Náš tým je kolektiv talentovaných lidí, kteří neustále rozvíjejí sebe a své kolegy. Spojuje nás touha dosáhnout vynikajících výsledků.

Těší nás rozmanitost našeho týmu i uchazečů. V našem týmu jsou kolegové různých národností a díky tomu se na různé věci dokážeme dívat z mnoha úhlů pohledu.

Všichni máme jednoduchý společný cíl: vytvořit pro naše zákazníky nejlepší pronájem dodávek v ČR. Každý má prostor projekt neustále vylepšovat, protože u nás vyhrává nejlepší řešení, a ne nutně to šéfovo.

Jaké jsou naše cíle

Naším posláním je přispívat k udržitelnosti dopravy a nabídnout zákazníkům co nejlepší zkušenost s půjčením dodávky. Usilujeme o to, abychom do konce roku 2024 nabídli svým zákazníkům vozový park čítající více než 100 dodávek v ČR a do konce roku 2026 pokryli celou republiku.

V evropském měřítku chceme do konce roku 2026 dosáhnout 30 000 vozidel ve všech zemích. Je pro nás důležitá dostupnost pro všechny zákazníky, proto si naše dodávky můžete rezervovat již od 490 Kč.

Víme, že jedině díky neustálým inovacím našich služeb můžeme dosáhnout stanovených cílů. Proto všem kolegům garantujeme individuální příležitosti k rozvoji a potřebnou podporu, aby mohli naplno využít svůj potenciál.

Jsme dynamicky rostoucí startup, takže Vaše kariéra se rychle může rozvíjet mnoha směry v oblastech, které Vás zajímají.

Přidejte se k nám

Kundensupport Mitarbeiter:in
Plattling, DE | Na plný úvazek
Datum nástupu: Co nejdříve
Mzda: 2 450,00 Kč